Cześć wszystkim !

Mam na imię Ola, jestem szczęśliwą żoną i mamą Michalinki i Amelki. Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego oraz języka angielskiego. Od lat mam kontakt z dziećmi w różnym wieku. Już jako dziecko moje zainteresowania szły w kierunku pedagogicznym. W mojej rodzinie jest bardzo dużo dzieci, nad którymi sprawowałam opiekę. I tak zaczęła się przygoda z maluchami.

Projekt Idealna Mama ma na celu uświadamianie rodzicom, i nie tylko, jak ważna jest edukacja dziecka. Chciałam przedstawić Wam moje pomysły i formy zabawy z dzieckiem, które wpływają przede wszystkim na Jego rozwój.

Edukacja poprzez zabawę to motyw przewodni mojego projektu. W moich filmach i na stronie internetowej znajdziecie wiele porad, pomysłów i przykładów różnych metod pracy z dzieckiem połączonych z zabawą.

Dodatkowo w serii Zrób to sama, dostępnej na kanale YouTube, pokażę jak z prostych rzeczy zrobić zabawki. Moje filmiki posłużą Wam jako inspiracja do tworzenia nowych dzieł, którymi możecie się podzielić z innymi. Jeśli macie pytania piszcie do mnie e-mail lub na Facebook`u, jestem do Waszej dyspozycji. Zapraszam również na mój INSTAGRAM.

W dziale Porady znajdziecie odpowiedzi na wiele problemów, których rozwiązanie okaże się bardzo proste. W krótkich filmikach pokażę Wam proste rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzicie trochę cennego czasu.

60s a dokładnie Coś w minutę. To krótkie trwające 1 minutę filmy, w których pokażę Wam jak zrobić coś z z niczego. Popularne DIY (do it yourself) czyli przerabianie starych materiałów lub rzeczy, które byśmy po prostu wyrzucili. Przerabiam je tak , aby nadać im zupełnie nowy wygląd i charakter. Jest to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy.

Będą również filmy z działu Zabawa. Pokażę w nich jak bawimy się z Michalinką i Amelką wykorzystując zabawki zrobione przeze mnie jak i zabawki dostępne w sklepach. Dodatkowo przeprowadzę testy i recenzje najpopularniejszych zabawek, gier czy rzeczy przeznaczonych dla dzieci.

Macierzyństwo to ostatni dział, ale najbardziej istotny jaki będę chciała Wam zaprezentować. Znajdziecie tu wszystko co związane z tym jak być mamą. Tą idealną mamą. Uważam, że dla Waszych dzieci zawsze będziecie idealne, ale mam nadzieje, że pomogę Wam odpowiedzieć na wiele trudnych pytań związanych z macierzyństwem.

Mam nadzieję, że „Idealna Mama” i porady w niej zawarte Wam się spodobają, bo jak mówi mój tata: „dziecko jest najważniejsze” 🙂